Ultrasonik Burun Estetiği İzmir

Ultrasonik Burun Estetiği

Ultrasonik Burun Estetiği İzmir’de Op. Dr. Deniz Yazıcı tarafından uygulanmaktadır.
Değişken Fiyat Opsiyonu

Değişime hazırsanız biz de sizin için
hazırız


Ultrasonik burun estetiği bir diğer deyişle Piezo cerrahisi, burun estetiği ameliyatında kullanılan ultrasonik cihazla yapılan burun estetiği ameliyatıdır.

Bir diğer deyişle ultrasonik rinoplasti burun kemiği şekillendirme konusunda klasik ve zor yöntemlerin aksine zarif ve kontrollü bir yöntemdir. Klasik eski yöntem; burun kemiği şekillendirilirken çekiç, keski ve motor sistemlerin kullanılması esasına dayanıyor. Bu işlemler operasyon sonrası hastanın şişlik, ödem ve morluk gibi şikayetleri uzun süre ve şiddetli bir şekilde yaşamasına sebep oluyordu.

İlerleyen teknoloji sayesinde burun ameliyatlarında kullandığımız ultrasonik cihaz, titreşim ve ses dalgalarıyla çalışmaktadır. Özel uçları sayesinde kemiğe istenilen şekil kolaylıkla verilebiliyor. Ultrasonik burun estetiği henüz az bilinen ve yeni yeni kullanılmaya başlanan bir teknik olarak Amerika’da FDA onayı almış son derece güvenli bir teknolojidir.

Ultrasonik Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Üstte fotoğrafı bulunan cihaz; Ultrasonik kemik aspiratörü, kemikleri alma veya şekillendirmede çevredeki zarlara, sinirlere, damarlara, kemik hücrelerine ve dokuya zarar vermeyen ses dalgalarını kullanmaktadır. Bu cihazlar, cerrahların minimal bozuklukları, asimetrileri düzeltmelerine yardımcı olmaktadır.

Cihazdaki özel uçlar ince olduğu için dokulara zarar vermemekte, bu sayede şişlik, morluk ve ödem gibi ameliyat sonrası yaşanılan şikayetler yok denebilecek kadar en aza indirilmektedir. En önemli avantajı dokulara zarar vermemesidir. Bununla birlikte kesilerin daha kontrollü ve zarif olmasına bağlı olarak alınan sonuçlar hastaların yüzünü güldürmektedir. Çünkü ince ve detaylı bir şekilde, hatta kalemle çizilmiş gibi istenilen şekil verilebilmekte, ince ve doğal hatlar elde edilebilmektedir.

Ultrasonik burun estetiğinde kullanılan cerrahi yönteme Piezo cerrahisi denilmektedir.

Piezo Cerrahisi Avantajları

  • Morluk, şişlik ve ödem gibi şikayetler yok denecek kadar azalıyor.
  • Burun ucu ve burun sırtı daha zarif hatlara sahip oluyor.
  • Kontrol dışı kemik kırıkları oluşmuyor.
  • Ameliyat sonrası iyileşme daha çabuk gerçekleşiyor.
  • Milimetrik hesaplamalarla istenilen şekil kolaylıklar verilebiliyor, bu sayede sonuçlar daha tatminkar oluyor.

İzmir Ultrasonik Burun Estetiği

İzmir ultrasonik burun estetik ameliyatı denildiğinde akla ilk gelen ve son teknolojileri yakından takip eden Op. Dr. Deniz YAZICI uyguladığı başarılı piezo cerrahi operasyonları ile hastalarının yüzünü güldüren başarılı sonuçlara imzasını atmaktadır.Kısaca


İzmir burun estetiği denilince akla gelmemiz için operasyonlarımıza devam ediyoruz. Op. Dr. Deniz Yazıcı kendi özel kliniğinde birçok hastasıyla Estetik konusunda sıcak bir sohbet ederek, mutlu yüzler oluşturmaya devam ediyor.
Op. Dr. Deniz Yazıcı


Uzmanlık sınavında ilk 100’e giren Dr. Deniz İzmir’de KBB eğitimine Tepecik Eğitim ve araştırma hastanesinde başladı. Mecburi hizmetini Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesinde yapan Dr. Deniz bu 2 yıl içerisinde çok başarılı burun estetiği operasyonları yaptı.Copyright ©2019. Tüm hakları saklıdır. İzmir Burun Estetiği

1
Merhaba