Burun Estetiği İzmir

Revizyon Burun Estetiği

Revizyon Burun Estetiği hakkında…
Değişken Fiyat Opsiyonu

Değişime hazırsanız biz de sizin için hazırız
Revizyon burun estetiği


İzmir’de burun estetiği olan bazı hastalarımız, revizyon burun estetiği olmuştur. Sekonder burun estetiği olarak da adlandırılan, daha önceden burun estetiği ameliyatı yapılmış olan hastaların memnun olmadığı sonuçları düzeltmek için yapılan bir operasyondur.

Revizyon bir başka deyişle sekonder burun estetiği ilk yapılan burun estetiği ile kıyaslandığında daha zor bir ameliyattır. İstenmeyen sonuçların bir daha yaşanmaması için işin ehli bir hekime başvurmalısınız.

Revizyon Burun Estetiği Hangi Durumlarda Gereklidir?

  • Nefes almada güçlük yaşamak
  • Burun kemerinin yeterince düzeltilememiş olması
  • Estetik bozukluklarının meydana gelmiş olması
  • Burun ucunun şiş ya da fazla kalkık olması
  • Burun boyutunun yüze göre orantısız olması, çok fazla küçültülmesi ya da yeterince küçültülmemesi

Sekonder Burun Estetiği Ne Zaman Yapılabilir?

Sekonder burun estetiği ikinci (bazı hastalar üçüncü, dördüncü kez de olabiliyor) bir ameliyat olması nedeniyle ilk ameliyattan hemen sonra yapılmamalıdır. İlk ameliyattan sonra en az 1 sene geçmesi uygun görülmektedir.

Sekonder Burun Estetiği Hekim Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Burun estetiği operasyonu yapan hekimler içinde en tecrübelilerine teslim edilmesi gereken bu operasyonda hasta hekim diyaloğu çok önemlidir. Biz daha önceden operasyon geçiren hastalarımıza memnun olmadıkları sonuçların düzeltilmesi açısından yardımcı olmaktayız. Revizyon burun estetiğindeki tecrübemizi hastalarımızla paylaşmak için bekliyoruz.Kısaca


İzmir burun estetiği denilince akla gelmemiz için operasyonlarımıza devam ediyoruz. Op. Dr. Deniz Yazıcı kendi özel kliniğinde birçok hastasıyla Estetik konusunda sıcak bir sohbet ederek, mutlu yüzler oluşturmaya devam ediyor.
Op. Dr. Deniz Yazıcı


Uzmanlık sınavında ilk 100’e giren Dr. Deniz İzmir’de KBB eğitimine Tepecik Eğitim ve araştırma hastanesinde başladı. Mecburi hizmetini Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesinde yapan Dr. Deniz bu 2 yıl içerisinde çok başarılı burun estetiği operasyonları yaptı.Copyright ©2019. Tüm hakları saklıdır. İzmir Burun Estetiği

1
Merhaba