Hakkında

Op. Dr. Deniz Yazıcı

Op. Dr. Deniz Yazıcı’nın biyografisini buradan okuyabilirsiniz.
Burun estetiğinde iddialı olan Dr. Deniz güler yüzü, dürüstlüğü ve cana yakınlığıyla bilinmektedir. Çok sayıda toplantı, kongre ve sempozyuma katılmıştır. Özellikle burun estetiği ile ilgili tüm yenilikleri takip etmekte ve uygulamaktadır.

Başarılar & Hayatı

Op. Dr. Deniz Yazıcı’nın Biyografisi


  • Biyografi

1981 yılında Tokat’ın Zile ilçesinde doğdu. İlkokula Rize Atatürk İlkokulu’nda başlayan Dr. Deniz Yazıcı ilkokul 4. sınıftan itibaren babasının görev yeri değişmesi sebebiyle Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde eğitim hayatına devam etti. İlkokulu ve ortaokulu başarıyla bitirdi. Lise eğitimine ilçenin tek Anadolu lisesi olan Ergani Anadolu Öğretmen Lisesi’ni başarıyla tamamladı. Ortaokul ve lisede 12 adet takdir ile ödüllendirildi. Deniz yazıcı üniversite sınavında Ege üniversitesi Tıp Fakültesini ilde derece yaparak kazanmıştır. İzmir’e olan aşkı üniversite yıllarında başlamıştır. Dr. Deniz çok iyi bir DJ olup aynı zamanda profesyonel dansçıdır. Karakalem resim ile ilgilenen Dr. Deniz, çok iyi bir satranç oyuncusudur. Uzmanlık sınavında ilk 100’e giren Dr. Deniz İzmir’de KBB eğitimine Tepecik Eğitim ve araştırma hastanesinde başladı. Başarıyla KBB asistanlığını tamamladı. Mecburi hizmetini Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesinde yapan Dr. Deniz bu 2 yıl içerisinde çok başarılı burun estetiği operasyonları yaptı. Mecburi hizmet bitimi devlet hastanesindeki görevinden ayrılan Dr. Deniz Yazıcı, hayallerinin peşinde İstanbul’da özel sektörde Uzman Doktor olarak çalışmaya başladı. 4 farklı hastaneden 10 dan fazla KBB ve plastik cerrahi hekimiyle burun estetiği ile ilgili vakalar yaptı ve daha tecrübeli meslektaşlarının tecrübelerini kendine katmayı bildi. İzmir’i ve İzmirlileri özleyen, İzmir’de yaşadığı güzel öğrencilik günlerini unutamayan Dr. Deniz, İzmir’de yaşamak istediğini anladı ve geri döndü. Özel Su Hastanesi , Ekol KBB Hastanesi ve Gözde Hastanesi’nde İzmir halkına hizmet vermeye devam etti.  Şu an hastalarına kendi özel kliniğinde hizmet vermektedir.

Dr. Deniz Yazıcı şuana kadar nelere ulaştı?

sayılarla Dr. Deniz Yazıcı

Birçok bölümde operasyon gerçekleştiren Deniz Yazıcı, kliniğinde bu sayıyı arttırmaya devam ediyor.012345678900123456789001234567890%

Hasta memnuniyeti

Tüm hastaların memnuniyeti birinci hedef.012345678900123456789001234567890+

Operasyon sayısı

400’den fazla operasyon gerçekleştirildi ve gerçekleştirilmeye devam ediyor.0123456789001234567890+

Yıl tecrübe

10 yıldan fazla tecrübe.Kısaca


İzmir burun estetiği denilince akla gelmemiz için operasyonlarımıza devam ediyoruz. Op. Dr. Deniz Yazıcı kendi özel kliniğinde birçok hastasıyla Estetik konusunda sıcak bir sohbet ederek, mutlu yüzler oluşturmaya devam ediyor.
Op. Dr. Deniz Yazıcı


Uzmanlık sınavında ilk 100’e giren Dr. Deniz İzmir’de KBB eğitimine Tepecik Eğitim ve araştırma hastanesinde başladı. Mecburi hizmetini Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesinde yapan Dr. Deniz bu 2 yıl içerisinde çok başarılı burun estetiği operasyonları yaptı.Copyright ©2019. Tüm hakları saklıdır. İzmir Burun Estetiği

1
Merhaba