Çene Cerrahisi İzmir

Çene Cerrahisi

Çene Cerrahisi hakkında…
Değişken Fiyat Opsiyonu

Değişime hazırsanız biz de sizin için
hazırız


Çene cerrahisi, çenenin normalden küçük ya da büyük olması, çene çıkıklığı ve çene eklemleri ile ilgili problemlerin giderilmesi için uygulanmaktadır.

İnsanların genel yüz estetiğini bozan şekil bozuklukları çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Çene yüz uyumu da estetik görünüm için önemli bir kriterdir.  Hedefte güzel yüz oluşturmak varsa çene hiç bir zaman değerlendirme dışı bırakılamaz.

Çene ile ilgili gelişimsel bozukluklar çeşitlidir. Alt ve üst çene uyumsuzluğu ile beraber eşlik ettiği hastalıkları çene çerrahisi  ve diş hekimliği fakültesinde tedavi edilmesi daha uygundur.

Çene cerrahisi kliniğimiz içerisinde çene estetiği kapsamında; çene protezleri ve çene yontma (törpüleme) işlemleri uygulanmaktadır.

Genel olarak çenede öne ve yanlara doğru olan fazlalıkların ortadan kaldırılması için en etkili, yöntem çene törpüleme operasyonları olarak bilinmektedir.

Bir diğer çene estetiği çeşidi ise çene protezleridir. Uygulaması kolay ve sonuçları yüz güldürücü operasyonlardır.

Bu iki çene estetiği operasyon uygulamasını kliniğimizde güvenle uygulamaktayız. Ayrıca bu operasyonlar burun estetiği operasyonlarıyla beraber planlanıp kombine olarak yapılabilmektedir.Kısaca


İzmir burun estetiği denilince akla gelmemiz için operasyonlarımıza devam ediyoruz. Op. Dr. Deniz Yazıcı kendi özel kliniğinde birçok hastasıyla Estetik konusunda sıcak bir sohbet ederek, mutlu yüzler oluşturmaya devam ediyor.
Op. Dr. Deniz Yazıcı


Uzmanlık sınavında ilk 100’e giren Dr. Deniz İzmir’de KBB eğitimine Tepecik Eğitim ve araştırma hastanesinde başladı. Mecburi hizmetini Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesinde yapan Dr. Deniz bu 2 yıl içerisinde çok başarılı burun estetiği operasyonları yaptı.Copyright ©2019. Tüm hakları saklıdır. İzmir Burun Estetiği

1
Merhaba