Burun Ucu Estetiği İzmir

Burun Ucu Estetiği

Burun Ucu Estetiği hakkında…
Değişken Fiyat Opsiyonu

Değişime hazırsanız biz de sizin için
hazırız


Burun ucu estetiği ya da Tip Plasti dediğimiz burun estetiği operasyonu, burun sırtında ve burun genişliğinde problem yaşamayan (veya görsel sıkıntısı olmayan) hastalarımızı yalnız burnun alt 1/2 şekillendirdiğimiz kemik kırma işlemi yapmadığımız daha kısa bir model operasyonudur. Burun ucu estetiği sonrasında morluk ve şişlik olmamakta ve hastanede yatış gerekmemektedir. İzmir’de burun estetiği olan hastalarımızın bir kısmı da burun ucu estetiği gerçekleştirmiştir ve bundan mutlulukla ayrılmışlardır.

Burun ucu düzeltme operasyonu burnun üst bölümünde kemer bulunmayan hastalar için tercih edilen bir operasyondur. Burun ucu geniş olan, asimetrik duran ve burun ucunda eğrilik bulunan hastalar burun ucu estetik operasyonu için aday kişiler olmaktadır.

Burun ucu estetik ameliyatı kararı işinde tecrübeli bir hekim tarafından verilmelidir. Hasta burun ucundaki bir problemden şikayetçi olarak talep etse de burun yapısı yalnızca burun ucu estetiği ile istenen sonucu vermeye müsait olmayabilir. Örneğin burnun üst kısmında deformasyon varsa, burun aksı bozuksa burun ucu düzeltme işlemi kendi başına istenen sonucu vermeyecektir. Bu nedenle bu konuda en doğru kararı hekim verecektir.

Burun Ucu Estetiği Planlaması Nasıl Yapılır?

Tüm estetik uygulamalarda olduğu gibi burun estetiğinin de her türünde planlama çok önemlidir. Öncelikle hasta beklentilerini ve burun ucu ile ilgili şikayetlerini hekime anlatır. Burun ucu kaldırma ya da burun ucu küçültme gibi istenilen işlemin ve istenilen sonucun ne olduğu açıkça anlaşıldıktan sonra hekim tarafından inceleme yapılır.

Bu incelemede varsa nefes alma ile ilgili sorunlar, burun eti problemleri gibi detaylı tespitler yapılır. Hasta yapılması gereken tüm işlemler konusunda bilgilendirilir ve işlemin yapılacağı tarih ve saat ile ilgili karar alınır.

Burun ucu estetik ameliyatı öncesinde hastanın yaklaşık 4-5 saat bir şey yiyip içmemesi gerekir.

Burun Ucu Estetiği Fiyatları

Burun ucu düzeltme fiyatları yapılacak işlemlere göre değişiklik gösterir. Hekiminizle muayene ve görüşme süreci içerisinde burun ucu estetik ameliyatı fiyatları ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.

İzmir Burun Ucu Estetik Ameliyatı

İzmir’de burun ucu estetiği yaptırmak isteyen tüm halkımızı kliniğimize davet ediyoruz. burun estetiği izmir uzmanı hekiminiz ile tanışıp istediğiniz yepyeni buruna sahip olmanız için gereken işlemleri konuşmak ve tanışmak için bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.Kısaca


İzmir burun estetiği denilince akla gelmemiz için operasyonlarımıza devam ediyoruz. Op. Dr. Deniz Yazıcı kendi özel kliniğinde birçok hastasıyla Estetik konusunda sıcak bir sohbet ederek, mutlu yüzler oluşturmaya devam ediyor.
Op. Dr. Deniz Yazıcı


Uzmanlık sınavında ilk 100’e giren Dr. Deniz İzmir’de KBB eğitimine Tepecik Eğitim ve araştırma hastanesinde başladı. Mecburi hizmetini Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesinde yapan Dr. Deniz bu 2 yıl içerisinde çok başarılı burun estetiği operasyonları yaptı.Copyright ©2019. Tüm hakları saklıdır. İzmir Burun Estetiği

1
Merhaba