burun-estetiği-fiyatları-izmir-1-1200x718.jpg

Burun Estetiği İzmir

Burun estetiği hemen hemen her insanın acaba bende mi yaptırsam diye düşündüğü bir konudur. Burun estetiği günümüzde yaygınlaşan ve ameliyatı yüksek başarı gösteren ameliyatlar olmuşlardır. Burun estetiği anestezi altında olan bir operasyondur. Burun estetiği,  incelik ve ustalık isteyen bir cerrahi operasyondur. Her geçen gün tıp daha da ilerlemekte ve burun ameliyatlarının riski daha da azalmaktadır.  Burunda eğrilik ve tramvaya bağlı bir kırıklık mevcutsa bu nefes alabilmenizi zorlaştırır. Bu durumda ameliyat olmanız sağlığınız için önemlidir. Burunda kemeri bir görünüm, ve gagalık, gülünce düşen bir buruna sahipseniz estetik açıdan ameliyat olmanızı öneririz. Burun estetiği İzmir, bu konuda uzman doktorları ve deneyimli cerrahlarıyla sorunlarınızı çözmede yanınızda olacaktır. Güzel bir buruna sahip olmak her insanın hayalidir. Burun estetiği yaptırmak isteyen herkes geniş kapsamlı bir araştırma yaparak işinin ehli bir doktora ameliyat olması çok doğru olacaktır.

Burun estetiği fiyatları İzmir için gerekli doktorlarla görüşerek fiyat bilgisi alın ve kendinize uygun bir doktorla anlaşın. Eskiden  burun estetik fiyatları çok yüksekti. Günümüzde burun estetiğinin yaygınlaşmasıyla ve doktor sayılarının artması ile fiyatlar düşmüştür. Fakat fiyattan önce iyi bir doktor bulmanız çok daha önemlidir. Çünkü burnunuzu doktora emanet edeceksiniz. Doktorun ameliyat ettiği hastaların burunlarına bakarak doktor hakkında az çok bilgi edinmiş olacaksınız.  Burun estetiği artık çok ağrılı ameliyatlar değillerdir. Ameliyat olduktan sonra hafif ağrılarınız olabilir ve ağrı kesicilerle bu durumu önleyebilirsiniz. Burun estetiği ameliyatından sonra burnunuzu bir yere çarpmamaya özen gösterin.

Burun Estetiği Fiyatları İzmir

Burun estetiği fiyatları İzmir için plastik cerrahlardan ya da kulak burun boğaz doktorlarından yüzünüze uygun burunu beraber düşünebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. 3-4 yıl kullanacağımız  bir telefona bile yeri geliyor dünyanın parasını verebiliyoruz ama hayatımız boyunca kullanacağımız bir buruna para verirken gözümüze gelebiliyor. Bu durumda fiyat 2. planda olmalıdır. Burun estetiği doktorları İzmir için gerekli doktor araştırması yapılıp bu konu için en iyi doktoru seçmelisiniz.  Burun estetiği  açık ve kapalı Rinoplasti olmak üzere 2’ye ayrılır,  Açık Rinoplasti ile burnun altına kesik atılır ve yapılacak işlemler bu şekilde yapılır. Cerrah açık Rinoplastide burnu daha geniş bir görüşle ameliyat eder. Fakat açık Rinoplastide iyileşme süresi biraz daha uzundur. Kapalı Rinoplasti ise kesiler burnun deliklerine atılarak yapılan operasyondur. Cerrah bu kapalı Rinoplasti ameliyatında daha dar bir görüşle burunu ameliyat eder. Fakat kapalı Rinoplati açık Rinoplastiğe göre iyileşme süresi daha hızlıdır. Hasta çok daha kısa sürede kendini toparlar.

Burun Estetiğinde İdeal Bir Burun Nasıl Olmalıdır?

Burun estetiğinde ideal bir buruna sahip olabilmek için doktorunuza doğal bir burun ve hafif kavisli bir burun yapmasını istemelisiniz. Çok kalkık bir burun yapay burun olacağından dolayı pek tercih edilmez. Zaten kadınlara hafif ucu kalkık bir burun yakışacağından dolayı doktorlar kadınlara bu tarz doğal hafif ucu kalkık kavisli bir burun yaparlar. Fakat erkeklere bu durum pek de güzel olmaz. Erkeklere ucu kalkık bir burundan çok hafif kavisli ve düz bir burun daha yerinde verilen bir karar olacaktır. Burun estetiği doktorları İzmir‘de bulunan plastik cerrahlardan ya da kulak burun boğaz doktorlarından yüzünüze en uygun burunu konuşabilir bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Burun estetiği doktorlarının  sayısı bir hayli çoktur. Aralarından en tecrübeli ve en iyi doktoru seçmeniz güzel bir buruna sahip olmanızı sağlar. Unutmayın ki güzel bir burun güzel bir yüz demektir.Kısaca


İzmir burun estetiği denilince akla gelmemiz için operasyonlarımıza devam ediyoruz. Op. Dr. Deniz Yazıcı kendi özel kliniğinde birçok hastasıyla Estetik konusunda sıcak bir sohbet ederek, mutlu yüzler oluşturmaya devam ediyor.
Op. Dr. Deniz Yazıcı


Uzmanlık sınavında ilk 100’e giren Dr. Deniz İzmir’de KBB eğitimine Tepecik Eğitim ve araştırma hastanesinde başladı. Mecburi hizmetini Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesinde yapan Dr. Deniz bu 2 yıl içerisinde çok başarılı burun estetiği operasyonları yaptı.Copyright ©2019. Tüm hakları saklıdır. İzmir Burun Estetiği

1
Merhaba