burun-estetiği-fiyatları-2019-1.png

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği fiyatları burun estetiği yaptırmak isteyen herkesin en merak ettiği konu. Burun estetiğinde fiyatlandırma kliniğe, hastaneye ve hekimlere göre çok farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. En merak edilen konulardan biri ise burun estetiği fiyatları neye göre değişiyor?

Burun estetiğinde fiyatlar birçok etkene göre değişiklik gösterebilir. Burnu görmeden ve değerlendirme yapmadan doğrudan fiyat vermek zordur. Çünkü her burunda yapılacak olan ya da yapılması gereken işlemler farklılık gösterir. Bu nedenle değerlendirme sonrası fiyatlandırma yapmak en doğrusu olacaktır.

Burun estetiği fiyatı bazı kurumlarda çok uygun ya da bazı kurumlarda çok yüksek olabiliyor. Ancak fiyata göre hekim seçimi doğru bir tercih anlamına gelmemektedir. Fiyat yüksek olduğunda hekimin daha iyi olduğu ya da düşük olduğunda daha avantajlı olacağı gibi bir yanılgıya düşülmemesi gerekir.

Hekim seçiminde yapılması gereken o hekimin daha önce yapmış olduğu estetik ameliyatlarının sonuçları ile ilgili değerlendirmeler yapmaktır. Aynı zamanda hekimin estetik alanında deneyimlerine bakılmalıdır. Dilerseniz instagram hesabımızdan öncesi ve sonrası fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Burun estetiği fiyat bilgisi ve burun estetiği ile ilgili detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca web sitemiz üzerinden muayene için online randevu oluşturabilirsiniz.Kısaca


İzmir burun estetiği denilince akla gelmemiz için operasyonlarımıza devam ediyoruz. Op. Dr. Deniz Yazıcı kendi özel kliniğinde birçok hastasıyla Estetik konusunda sıcak bir sohbet ederek, mutlu yüzler oluşturmaya devam ediyor.
Op. Dr. Deniz Yazıcı


Uzmanlık sınavında ilk 100’e giren Dr. Deniz İzmir’de KBB eğitimine Tepecik Eğitim ve araştırma hastanesinde başladı. Mecburi hizmetini Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesinde yapan Dr. Deniz bu 2 yıl içerisinde çok başarılı burun estetiği operasyonları yaptı.Copyright ©2019. Tüm hakları saklıdır. İzmir Burun Estetiği

1
Merhaba