Burun Dolgusu İzmir

Burun Dolgusu

Burun Dolgusu hakkında…
Değişken Fiyat Opsiyonu

Değişime hazırsanız biz de sizin için
hazırız


Burun dolgusu operasyon gerektirmeyen lokalize (bölgesel) çöküklük ve şekil bozukluklarını düzeltmek için yaptığımız bir dolgu işlemidir. Etkisi 1 – 1,5 yıl sürmektedir.

burun estetiği izmir araştırması yapan bazı hastalarımız kararlarını değiştirerek, burun dolgusu işlemini gerçekleştirmiştir. Burun dolgusu ameliyatsız burun estetiği olarak bilinen bir işlemdir. Yüz dolgusu ile benzer prensiplere sahiptir. İşlemde cerrahi bir müdahale olmaması nedeniyle anestezi de uygulanmamaktadır. İşlem öncesinde anestezik krem sürülmesi ağrı olmaması için yeterlidir. Kısa süren burun dolgu uygulaması sonrasında hasta günlük yaşantısına devam edebilir, herhangi bir iyileşme süresine ihtiyaç duymaz.

Ameliyatsız Burun Estetiği ile Hangi Problemler Giderilir?

  • Burun eğriliği giderilebilir ya da hafifletilebilir.
  • Burun asimetrisinde düzelme sağlanabilir.
  • Burun ucu kaldırılabilir.
  • Burun sırtında düzelme sağlanabilir.
  • Daha önce burun estetik ameliyatı geçirip memnun kalınmayan durumlar oluştuğunda problemler dolgu işlemi ile çözülebilir.

Tüm bu işlemlerin ve diğer estetik sorunlarının burun dolgusu sonucunda istenen sonucun alınıp alınmayacağı ile ilgili muayene olup hekiminizle görüşmelisiniz. Bazı hastalar için burun dolgusu işlemi yeterli olabilecekken bazı hastalar için burun estetik ameliyatı şarttır.

Burun Dolgusu Kalıcı Mı?

Ameliyatsız burun estetiği zahmetsiz olmakla beraber etkisi 1 – 1,5 yıl sürmektedir. Daha sonra işlem tekrar uygulanabilmektedir. Tekrarlanan uygulama sonraları kalıcılık süresi artabilmektedir.

Uygulama Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dolgu işlemi sonrasında hasta günlük hayatına hızla geri dönebilir. Çok nadir de olsa morluk ve ödem gibi komplikasyonlar oluşabilmektedir. Bu nedenle hekim seçimi çok önemlidir. Profesyonel ellerde bu tür komplikasyonların oluşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Ancak bu tür şikayetlerin de süresi en fazla 1 gündür.

Dolgu uygulaması sonrasında lazer, dermabrazyon veya kimyasal peeling gibi uygulamalardan kaçınılmalıdır.

İşlemin yapıldığı gün çok sıcak su ile banyo yapılmamalıdır. Ayrıca iki gün boyunca havuz, deniz ve saunaya girilmemesi önerilir. Bu süre içerisinde makyaj yapılması konusunda da dikkatli olunmalıdır.

İzmir’de Burun Dolgusu Uygulaması Yapan Klinik

Ameliyatsız burun estetiği yapılacak hasta hekim tarafından iyi değerlendirilip seçilmelidir. Çünkü her burun dolgusu işlemi ile istenilen şekil elde edilemeyebilir. Bazı hastalar için ameliyatsız burun estetiği yeterli olacağı halde ameliyat için ikna çabalarında bulunan klinik ve doktorlar olabilir. Bu nedenle iyi ve işinin ehli bir hekime danışmanız en doğrusu olacaktır. Dolgu düşünen hastalarımızı, ayrıntılı bir değerlendirme yaparak en doğru işlemi tespit etmek için kliniğimize bekliyoruz.Kısaca


İzmir burun estetiği denilince akla gelmemiz için operasyonlarımıza devam ediyoruz. Op. Dr. Deniz Yazıcı kendi özel kliniğinde birçok hastasıyla Estetik konusunda sıcak bir sohbet ederek, mutlu yüzler oluşturmaya devam ediyor.
Op. Dr. Deniz Yazıcı


Uzmanlık sınavında ilk 100’e giren Dr. Deniz İzmir’de KBB eğitimine Tepecik Eğitim ve araştırma hastanesinde başladı. Mecburi hizmetini Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesinde yapan Dr. Deniz bu 2 yıl içerisinde çok başarılı burun estetiği operasyonları yaptı.Copyright ©2019. Tüm hakları saklıdır. İzmir Burun Estetiği

1
Merhaba